ГОРЕЩО
Искра Михайлова разтърси Мрежата с емоционален пост след гнусната обида на Константин Проданов
ОСТРА КРИТИКА! ГЕРБ, ПП и ДБ трябваше да застанат зад правителството за американските самолети, както направи ДПС
Никола Цолов атакува „Хунгароринг“ като лидер във Формула 2
ОСТРИ РЕАКЦИИ: Не е нормално всички да борим комплексите си с ботокс като Константин Проданов и да се мислим за големи красавци
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Бившият министър Христина Христова: Трябва да се сложи край на разточителството с държавните разходи. Недопустимо е Проданов да говори така (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Тринайсет души от 132-членния екипаж на потъналия руски траулер „Далечен Изток“ все още остават в неизвестност, съобщава Интерфакс, пише "Фокус". Търсенето им продължава, а в спасителната акция участват повече от 30 плавателни съда, намиращи се в района. Извършено е и издирване от въздуха от самолет-амфибия.
препоръчано
„Бе-200 се завърна в базата в Магадан след въздушно издирване в района на потъването на „Далечен Изток“. Неговият екипаж е изследвал 4 хил. и 750 кв.м от акваторията на Охотско море, но нито хора, нито спасителни средства от сахалинския траулер не бяха открити“, съобщава представител на ведомството.
свързани новини
19 кораба издирват изчезнали от потънал руски траулер
6905
на 02.04.2015
Великобритания заяви, че е в готовност да се защити след заплахи от Иран
5807
преди 1 часа
Флоренция отваря център срещу дигитална зависимост
4036
преди 2 часа
Русия атакува Киев, убити са десетима и близо 100 са ранени при ударите
9441
преди 5 часа


