ГОРЕЩО
САГАТА СЕ РАЗГАРЯ! Съюзът на съдиите с подъл ход в услуга на ППДБ, докато КС образува дело за отмяна на поправката „Анти Сарафов“
Николай Попов позна: Експертът по делото “Сияна” Станимир Карапетков позорно избяга от съда
ГОРЕЩА ТЕМА! БСП с твърда позиция за Изборния кодекс - настоява за отлагателен период за сканиращите машини (ВИДЕО)
КРУПЕН ОБИР! Голяма сума изчезна мистериозно от апартамент на бизнесмен в Банско
ЖЕСТОК ЕКШЪН! Руди Гела скъса шортите на ИвИлин: Ти си пълен тъпак и смешник! За пръв и последен път си в парламента (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Президентите на Германия, Франция, Чехия, Полша и още девет страни от Централна и Източна Европа ще се срещнат в Пловдив през септември, съобщи БГНЕС. Двудневната среща, на която ще се обсъждат международни проблеми, ще се проведе на 16 и 17 септември в Етнографския музей в Стария град.
препоръчано
Заради форума фасадата на къщата ще бъде реставрирана, на следващата общинска сесия ще бъде разгледано предложение за отпускане на 130 000 лв. за целта. Очакват се засилени мерки за сигурност по време на събитието.


