ГОРЕЩО
ДОСИЕТАТА "КАЛУШЕВ": Какво крие министър Дечев за Петроханската секта? Изскачат нови връзки с кмета Терзиев
Fibank отново подкрепи Българската федерация по художествена гимнастика
РАЗПАДЪТ ОКОЛО ТЕРЗИЕВ НЕ СПИРА: Напусна и зам.-кметът му по култура и образование
ПЪРВО В ПИК TV! ДПС-Ново начало предлага най-бедните пенсионери да получат по 55 евро за Великден, останалите - по 15 евро (ВИДЕО)
НА БЯЛО СЛАДКО: Клетата Теодора е знаме на ППДБ, заедно с Бойко Рашков! Закривайте го това “демократично” правосъдие, моля!
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
132 души са починали поради епидемията от холера в Хаити през 2014 година, съобщава AFP.
По данни на организацията „Лекари без граници”, заболелите от холера не могат да се възстановят, понеже в болниците няма достатъчно места.
„По-голямата част от населението на Хаити както и преди е изложено на риск от заразяване с холера, поради липсата на достъп до чиста вода и тоалетни. Нивото на лечение на болните е ниско. Пациентите идват в критично състояние, понеже на места няма никаква система , позволяваща оказването на неотложна помощ, въпреки съществуването на национален план за ликвидирането на холерата”, заяви представител на „Лекари без граници”.
препоръчано
14 мигранти се удавиха край бреговете на Турция
4501
преди 2 часа
САЩ евакуират персонал от консулството в турския град Адана заради риск
6310
преди 2 часа
ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ! Тръмп се обади на Путин, за да обсъдят Иран и Украйна
26549
преди 3 часа


