BG EN

14-годишна заряза бебето си и изчезна

ТОП НОВИНАТА

14-годишна заряза бебето си и изчезна

3314
на 01.01.2013
14-годишна заряза бебето си и изчезна
Седмо Районно управление „Полиция” издирва 14-годишната Рени Янкова Тодорова от София, с последен адрес на бул.“Симеоновско шосе“. Това съобщиха от пресцентъра на МВР. Тя напуснала дома си на 27 декември, където оставила едногодишното си дете и оттогава е в неизвестност. За последно била видяна в района на магазин „Фантастико“ в ж.к.“Студентски град“. Рени Тодорова е с дълга до раменете черна коса и кафяви очи. Била е облечена със зелена блуза, сини дънки и обута с бели маратонки. Умоляват се всички, които имат информация за момичето, да се обадят на тел.112, 9828760, 9828731 или в най-близкото управление на полицията.
препоръчано
Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 18 декември: Лъвът да не разчита на късмета си, новина за пари застига Водолея САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 18 декември: Лъвът да не разчита на късмета си, новина за пари застига Водолея
ПИК TV x
Петър Кичашки с ТОП АНАЛИЗ пред ПИК TV: Консултациите показаха нови зависимости: Радев толерира радикализацията в политиката (ВИДЕО) Петър Кичашки с ТОП АНАЛИЗ пред ПИК TV: Консултациите показаха нови зависимости: Радев толерира радикализацията в политиката (ВИДЕО)
ново
Днес: 113
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК