BG EN

142 души са приети в Центъра за кризисно настаняване на бездомни хора в столицата през изминалата нощ

Животът днес

142 души са приети в Центъра за кризисно настаняване на бездомни хора в столицата през изминалата нощ

6670
на 18.02.2016
142 души са приети в Центъра за кризисно настаняване на бездомни хора в столицата през изминалата нощ
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

142 души са приети в Центъра за кризисно настаняване на бездомни хора в столичния кв. „Захарна фабрика” през изминалата нощ. Това каза  директорът на центъра Божанка Латева, предаде "Фокус".

препоръчано

Тя посочи, че основната цел на центъра е да осигури подслон и вечеря на хората, останали без дом, за да не останат на улицата през нощта.

Латева припомни, че капацитетът на двата кризисни центъра е общо 170 души.

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
БОМБА В ПИК ТV! Бившата жена на Емил Дечев с разтърсващо интервю пред медията ни: Дъщеря ми бе употребена за политически параван. Когато тя е с него, нямам представа къде се намира. Взима й телефона и го изключва. Веднъж ми се обади от Франция (ВИДЕО) БОМБА В ПИК ТV! Бившата жена на Емил Дечев с разтърсващо интервю пред медията ни: Дъщеря ми бе употребена за политически параван. Когато тя е с него, нямам представа къде се намира. Взима й телефона и го изключва. Веднъж ми се обади от Франция (ВИДЕО)
ново
Днес: 110
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК