BG EN

1500 проверки и 67 акта в магазините из София

Животът днес

1500 проверки и 67 акта в магазините из София

5605
на 09.02.2021
1500 проверки и 67 акта в магазините из София
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Столичният инспекторат е извършил над 1500 проверки в хранителни вериги и нехранителни търговски обекти за спазване на противоепидемичните мерки.

препоръчано

За последните три дни са установени нарушения за неносене на маски и са съставени 67 акта, от тях само в търговски обекти в молове са съставени 31 акта на посетители, съобщиха от Столичната община.

Проверките се извършват от Столичен инспекторат и служителите на Общинска полиция, които продължават проверките и имат създадена организация за осъществяване на контрол по различно време и в различни райони на територията на Столична община.

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ПИК TV! ЦИК изнася данни за предстоящите избори: Купените 12 837 машини са от 2021 г., ремонтите им се поемат от държавата (ОБНОВЕНА) ПИК TV! ЦИК изнася данни за предстоящите избори: Купените 12 837 машини са от 2021 г., ремонтите им се поемат от държавата (ОБНОВЕНА)
ново
Днес: 46
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК