ГОРЕЩО
КРАЙ НА ИЗМИСЛИЦИТЕ! Мотористи заснели овчаря, който откри кемпера с труповете на Калушев, Златков и 15-годишния Макулев (ВИДЕО)
Ето го кемпера на Иво Калушев! Полицията го свали по нощите от Околчица (ВИДЕО)
ГОРЕЩО В ПИК! Калушев се самоубил с изстрел в брадичката. Спътниците му - с огнестрелни рани в слепоочието. Групата закъсала за пари през последните месеци
Бащата на Сияна гневно: Бургазлиев, който отне живота на една българска майка и направи детето й инвалид, се опитва да излезе на свобода
Еспас Ауто с първо място по продажби на нови автомобили на Alfa Romeo, Jeep и FIAT за 2025 година
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
16 души са загинали при атентат срещу сунитска джамия в Ирак, съобщава ливанският вестник „Дейли стар”.
препоръчано
По данни на полицейските служби, две взривни устройства са експлоадирали по време на петъчната молитва в джамията „Мосаб бин Оамир” в близост до град Самара, намиращ се на север от Дамаск.
По данни на медицинските служби 16 души са загинали, а други 15 са ранени.
Бившият медиен магнат Джими Лай получи присъда от 20 години затвор
8356
преди 6 часа
Експлозия в биотехнологична фабрика в Китай, осем души загинаха
8712
на 08.02.2026
BBC: Скрити камери предават на живо от хотелски стаи в Китай, жертвите са хиляди
19682
на 06.02.2026
Арменски политик предложи създаването на „министерство на секса“
13382
на 04.02.2026


