BG EN

16 медици в Разградско са диагностицирани с COVID-19 през последната седмица

Региони

16 медици в Разградско са диагностицирани с COVID-19 през последната седмица

6064
на 30.11.2020
16 медици в Разградско са диагностицирани с COVID-19 през последната седмица
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Общо 16 медицински лица в област Разград са диагностицирани с COVID-19 през последната седмица, съобщиха от Областния кризисен щаб.

препоръчано

По информация на Регионалната здравна инспекция за периода от 23 до 29 ноември са заболели двама лекари и осем медицински сестри. С доказан положителен тест за инфекцията са също фелдшери, акушерка и рентгенов лаборант.

Новодиагностицираните за последните три денонощия в региона са 59, като 17 от заболелите са от областния център. Активните случаи на COVID-19 в област Разград са общо 845. От тях 653 са на домашно лечение, а 192 са хоспитализирани.

Броят на заразените в областта от началото на пандемията вече е 1615. През този период битката с болестта са загубили 107 жители, като само през

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 11 декември: Девата да не си и помисля за пътуване през граници, Козирогът го дебне КАТ САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 11 декември: Девата да не си и помисля за пътуване през граници, Козирогът го дебне КАТ
ПИК TV x
ТОТАЛЕН ШОК! Ивайло Мирчев се закани да реже главата на министъра на енергетиката (ВИДЕО) ТОТАЛЕН ШОК! Ивайло Мирчев се закани да реже главата на министъра на енергетиката (ВИДЕО)
ново
Днес: 1
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК