ГОРЕЩО
Калин Стоянов скочи на Демерджиев: Не се справя с МВР! Време е да свали розовите очила и да спре с празните приказки
Нов сценарий за КРАЯ НА СВЕТА: Учени взривяват досегашните теории за огнения апокалипсис
ГОРЕЩА ТЕМА! Топ експерт посочи всички СИЛНИ и СЛАБИ страни на бюджета на правителството (СНИМКА)
Евгений Михайлов гневно: Само ДПС ли доби смелост да се противопостави на идеята за закриването на Комисията по досиетата?
СКАНДАЛНО: Потъващата БСП се лепна за Йотова в битката за „Дондуков“ 2
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
17-годишен младеж нападна и ограби баба в Плевен, съобщава местната полиция.
препоръчано
Момчето издърпала дамската чанта на 61-годишната жена, като задигнал мобилен апарат марка "Самсунг", 3 карти за банкомат, портмоне с 40 лв и лична карта.
Полицията успяла бързо да задържи момчето. Вчера Първо РУП Плевен започна бързо полицейско производство срещу него. Той е с 14 криминалистически регистрации за кражба, една - регистрация за унищожаване и повреждане, една - регистрация за влизане в чуждо жилище и с 3 присъди за кражба.
Извършителят е задържан в Първо РУП Плевен за срок до 24 часа. Уведомен е прокурор за престъпление по чл. 198 ал.1 във връзка с чл. 63 ал.1 т.3 от Наказателния кодекс.
Масов бой в Сливенско, мъж е болница
1969
преди 11 минути
Домашно насилие в Лом: Жена била заключвана и тормозена повече от година
11784
преди 12 часа
Седем задържани при акцията в кметство "Приморски" по случая "Баба Алино"
48566
преди 14 часа


