ГОРЕЩО
МНОГОСТРАДАЛНОТО ЛЕНЧЕ: Какви изроди са Кокорчо и Телото, бе! Оставиха мъжа й без работа, сега и нея. Как може?!
Софийският университет отново влезе в престижни световни класации на университети
Емил Радев за мигрантите в ЕС: Който няма право да остане, да бъде върнат незабавно
МВнР с ОФИЦИАЛНА ИНФОРМАЦИЯ за поканата от Тръмп към България за присъединяване към Съвета за мир - разобличиха президентството (ДОКУМЕНТ)
Слави с ТЕЖКИ ОБВИНЕНИЯ срещу ППДБ: Това са патологични лъжци - мамят от интерес, от страх и за кеф (ДОКУМЕНТИ)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
17-годишно момче е пострадало при падане в изоставен строеж в района на завод ДЗУ в Стара Загора.
препоръчано
Инцидентът е станал на 14 октомври вечерта, предава БНР. Младежът е паднал в асансьорна шахта в едно от изоставените халета.
Той е с множество фрактури. Това съобщи проф. Йовчо Йовчев, директорът на Университетската болница в Стара Загора.
Момчето е стабилизирано и е откарано за лечение в болница „Пирогов“ в София.
свързани новини
До края на годината под всеки асансьор трябва да бъде монтиран предпазен щит
11439
на 12.12.2023
Жители на квартал „Самара“ нееднократно са алармирали за групи младежи, които се събират в недостроените халета, изоставени вече повече от 20 години.
Постройките са частна собственост, на места са премахнати предупредителните ленти и обезопасителни заграждения.
Шофьор се заби в телена ограда след гонка с полицията
3580
преди 43 минути
Джип на Столична община се блъсна челно в патрулка в центъра на София (ВИДЕО)
20748
преди 14 часа
Шофьор почина в колата си след удар в паркирани автомобили
17936
на 20.01.2026
Катастрофа на пътя Кюстендил – Дупница
8718
на 20.01.2026


