BG EN

1,7 милиона души са напуснали домовете си заради бурите на Филипините

ГОРЕЩО
Азия

1,7 милиона души са напуснали домовете си заради бурите на Филипините

2811
на 23.12.2015
1,7 милиона души са напуснали домовете си заради бурите на Филипините
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Бурите на Филипините, включително последната „Мелор“, са принудили 1,7 милиона души да напуснат домовете, предаде Reuters, позовавайки се на хуманитарни групи.
Най-малко 41 души са загинали при тайфуна „Мелор“, който удари страната на 15 декември и засегна 6 провинции.
Днес президентът на страната изпрати храна в засегнатите зони.
Тайфунът е нанесъл щети или е разрушил около 200 хиляди къщи. Щетите за инфраструктурата и земеделието са оценени на 99 милиона долара.

препоръчано
Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
СУПЕР ЕКШЪН! ПИК TV развали рахата на Кокорчо - лидерът на Промяната беснее: Откъде знаете, че има педофилски скандал на Петрохан? Това са внушения (ВИДЕО) СУПЕР ЕКШЪН! ПИК TV развали рахата на Кокорчо - лидерът на "Промяната" беснее: Откъде знаете, че има педофилски скандал на Петрохан? Това са внушения (ВИДЕО)
ново
Днес: 84
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК