ГОРЕЩО
Изпълзяването на пепелянките! Защо Кадиев мълчи за космическите сметки за ток, а дрънка глупости за Пеевски
ПЪРВО В ПИК! Борисов с призив към Илияна Йотова - ето какво поиска от президента (ВИДЕО)
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Бившият полицейски началник Ангел Цанков с екшън коментар как Бойко Рашков разби структурите на МВР и подготви почвата за рейнджърите от Петрохан (ВИДЕО)
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Виктор Димчев шокиращо за случая "Петрохан": Това е секта, правили са оргии! Синът на Яни Микулев се е хвалил пред своя съученичка, че има богат любовник. Има и клипчета от хижата. Мъжете от ППДБ са преки участници в тези събития (ВИДЕО)
МВР с позиция за случая "Петрохан", ето какъв призив отправи
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
34-годишна жена е спасена след падане в най-високата планина в Гърция – Олимп.
препоръчано
Тя е била част от група туристи и планинари, които предприели обиколка през труден терен в събота.
Жената, която е германска туристка, се е подхлъзнала и се е наранила толкова лошо, че не е можела да се спусне нито сама, нито с помощта на останалите членове на групата.
Поради това е била проведена мащабна операция със 17 пожарникари и 4 автомобила, съобщава германското издание "Билд", позовавайки се на информации в гръцките медии.
Най-високият връх на планината Олимп е Митикас. Неговата височина е 2925,4 метра, а името му означава „приличащ на нос“.
свързани новини
ТРАГЕДИЯ! Втори българин загина под връх Олимп
65235
на 22.09.2019
Българският алпинист, ранен на Олимп, е в много тежко състояние
13038
на 20.05.2019
Естония затваря граничните си пунктове с Русия през нощта
5118
преди 53 минути
Земята под комшиите се разлюля, 4,9 по Рихтер раздрусаха Турция
6291
преди 2 часа
Румъния изгуби 231 милиона евро по плана за възстановяване
8313
преди 9 часа
Гърция легализира мигранти, за да спаси земеделието и туризма си
10702
преди 19 часа


