ГОРЕЩО
Президентът Йотова с първи думи за взривилия се дрон: Очаквам докладите на службите и каква е била неговата роля
Вижте как тийнейджърите садисти от Пловдив купонясват с брадви и алкохол (СНИМКИ)
Край на двойното обозначаване на етикетите: Цените от днес - само в евро
СЛЪНЦЕТО Е НЕМИЛОСТИВО! Вятър докарва облаци, от които на места ще ливне краткотраен дъжд с гръмотевици. Възможни са и градушки (КАРТИ)
ПАРАДОКСЪТ НА БОГАТСТВОТО: 909 българи кътат над 2,2 милиарда евро в банките - какво се случва със спестяванията на останалите
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Жена се опита да прикрие побой от приятеля си в Перник, съобщиха от полицията.
препоръчано
Първоначално сигналът е бил подвеждащ, но много бързо всичко е било изяснено.
На 19 февруари 30-годишна жена е съобщила, че ѝ е нанесен побой от двама непознати за нея мъже, който са ѝ отнели дамската чанта.
Жената е била закарана в болница, където медици са установили наранявания по главата.
Униформените са изяснили, че първоначалната информация заявена от пострадалата жена не отговаря на истината.
Установено е, че на жената е бил нанесен побой от 18-годишен младеж, с когото живеели на семейни начала.
Момчето е задържано и разследването по случая продължава под надзора на прокуратурата.


