ГОРЕЩО
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК! Калушев гръмнал Николай Златков и Александър Макулев и се самоубил
ИЗВЪНРЕДНО! Шефът на ГДНП Захари Васков с горещи подробности за новата порция трупове по случая "Петрохан“: Това е престъпление без аналог! Открити са три простреляни тела и оръжия - стрелба отвън не е имало (ВИДЕО/ОБНОВЕНА)
САМО В ПИК: Кметът на врачанското село Челопек, край което откриха труповете на Калушев и момчетата, с първи думи пред зловещата находка (ОБНОВЕНА)
Тежка катастрофа във Варна! Кола се вряза в подлез, има пострадал (СНИМКИ)
ИЗВЪНРЕДНО И ПЪРВО В ПИК! Откриха мъртви Ивайло Калушев, Николай Златков и 15-годишния син на Яни Макулев
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Най-малко 18 души бяха убити при сблъсък между автобус и три други превозни средства, включително цистерна, в северната част на Египет, предаде агенция "Фокус", позовавайки се на AFP.
препоръчано
Автобусът е бил препълнен с ученици от гимназията. При произшествието, което се е случило на 160 километра северно от Кайро, са били ранени 18 души, някои от които сериозно.
Скочиха продажбите на антидепресанти в Русия
6101
преди 4 часа
Нетаняху ще се срещне с Тръмп, ще обсъдят ''ядрените преговори'' с Иран
5535
преди 4 часа
Двама мигранти загинаха близо до река Марица
9157
преди 5 часа


