BG EN

18 ранени при твърдо приземяване на въздушен балон в Турция

СВЕТЪТ ДНЕС

18 ранени при твърдо приземяване на въздушен балон в Турция

5152
на 26.06.2015
18 ранени при твърдо приземяване на въздушен балон в Турция
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

При твърдо приземяване на въздушен балон в Кападокия, Турция, бяха ранени 18 души. При стъпването на земята коша на балона се е преобърнал.

препоръчано

Всички пострадали са откарани в болница без опасност за живота. По време на инцидента в балона е имало 20 души - 14 туристи от Китай, двама от САЩ, един от Бразилия, двама от Гърция и пилотът от Турция.

Причината за инцидента все още не е известна. Според непотвърдена информация балонът се е запалил при изтичане на газ. 

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 16 декември - Телците да очакват новина за финансови постъпления, Водолеите да не пътуват САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 16 декември - Телците да очакват новина за финансови постъпления, Водолеите да не пътуват
ПИК TV x
ГОРЕЩО В ПИК TV: Противниците на еврото се събраха - Костадинов се подмазва на Румен Радев, иска избори през март ГОРЕЩО В ПИК TV: Противниците на еврото се събраха - Костадинов се подмазва на Румен Радев, иска избори през март
ново
Днес: 1
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК