ГОРЕЩО
ИЗВЪНРЕДНО! Полицията залови изтощени до смърт 33 нелегални мигранти - лутали се в гората дни наред, яли трева и пили вода от блатата
СЛЪНЧЕВО! Ведрият ден няма да се размине без облаци и валежи, особено над планините (КАРТИ)
ОБРЕЧЕНИ НА ПРОВАЛ: Цветанка Андреева разби надеждите на ПП-ДБ за президентските избори
КРАЙ НА ЛЕТНИТЕ ТАПИ ЗА МОРЕТО! Иван Шишков обяви: До две седмици ремонтите на пътищата свършват - нашите съседи проявиха интерес за магистралите ни
6-месечно бебе почина в болницата в Търговище, здравният министър разпореди спешна проверка
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Криминално проявен 18-годишен младеж успя да задигне мултимедия от гимназия в Разлог. След проведени издирвателни мероприятия полицейски служители на местното РУП са хванали крадеца, който е от Белица.
препоръчано
Младежът е извършил кражбата във времето от 12.00 часа на 27 ноември до 10.00 часа на 28 ноември. Вмъкнал се е незабелязано в един от кабинетите и е задигнал мултимедийно устройство. Стойността на нанесената щета е около 1000 лева.
Лицето е с криминални прояви, уточниха от пресцентъра на ОД МВР – Благоевград.
По случая е образуван заявителски материал.


