BG EN

18-годишен заряза мотора си в гората и офейка след гонка с ченгетата

Региони

18-годишен заряза мотора си в гората и офейка след гонка с ченгетата

19649
на 25.02.2017
18-годишен заряза мотора си в гората и офейка след гонка с ченгетата
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

18-годишен заряза мотоциклета си в гората и избяга от полицията, съобщиха от Областната дирекция на МВР-Враца.

препоръчано

На 23 февруари, около 14 часа в Криводол, по време на полицейска операция, униформени подали светлинен и звуков сигнал на моторист. Водачът не спрял и увеличил скоростта на превозното средство. Ченгетата го проследили до гората в землището на Криводол, съобщава "Бул Нюз".

Мотоциклетът е бил захвърлен на земята, а водачът на мотоциклета и пътника с него избягали към гората. От извършените разследвания било установено, че мотоциклетът, марка "МЗ Трофи", нямал регистрационен номер и номер на рама, но имал номер на двигател. Оказало се, че няма превозно средство с този номер на двигател. Полицията установила и шофьорът, 18-годишния Г.Г., който бил неправоспособен, както и пътникът му, 16-годишния Б.Б. И двамата са от Криводол.

Мотоциклетът е бил иззет, на водача е бил съставен акт по Закона за движение по пътищата. Г.Г. и Б.Б. са били разпитани и освободени.

По случая е заведена разписка, която ще бъде изпратена на РП-Враца с мнение за образуване на досъдебно производство.

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ГОРЕЩО В ПИК TV: Протест пред Съдебната в подкрепа на куриерa, арестуван заради Мирчев - октопода, който нагледно показа как работи дълбоката държава (ВИДЕО) ГОРЕЩО В ПИК TV: Протест пред Съдебната в подкрепа на куриерa, арестуван заради Мирчев - октопода, който нагледно показа как работи дълбоката държава (ВИДЕО)
ново
Днес: 81
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК