ГОРЕЩО
САМО В ПИК TV! Доц. Цеков с УДАРЕН КОМЕНТАР - сравни ППДБ с режимите на Хитлер, Франко и Салазар (ВИДЕО)
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК! “Билетът за концерта е 40 евро”: Още един таен свидетел разплел цялата корупционна схема на Благомир Коцев и компания (ДОКУМЕНТИ)
ЖИВОТ В СТРАХ: Наркомани и локали нападат хора в един от най-скъпите квартали на София, кметът от ППДБ нехае (СНИМКИ)
Плеймейтка с РАДИКАЛЕН ХОД след кончината на Дилов-син
ПРИКЛЮЧИ БЕЗСЛАВНО! Партията на обвиняемия хазартен бос Васил Божков-Черепа се саморазпусна
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
18-годишен младеж е в болница след самостоятелна катастрофа до къмпинг "Златна рибка" край Созопол. Инцидентът е станал миналата нощ при предприемане на десен завой.
препоръчано
Поради висока скорост и мокра настилка шофьорът – 19-годишен несебърлия губи управлението на автомобила и го забива в бордюра. По данни на полицията той е с 6-месечен стаж зад волана.
Возещият се на задната седалка младеж е с контузия на главата, настанен е в болнично заведение, без опасност за живота.
Самолет с румънски туристи кацна аварийно в Горна Оряховица
8596
преди 5 часа
Наркоман запали кооперация във Варна след любовна драма
15004
преди 10 часа


