ГОРЕЩО
Ето какво включват 14-те точки от споразумението между САЩ и Иран
ЕКСКЛУЗИВНО! Проговори шофьорът на "Глово" от екшъна с Ивайло Мирчев: Исках само да си свърша работата, а той... (ВИДЕО)
Култово! Киро се закани: Ще видите, като се случи (ВИДЕО/СНИМКИ)
ЕКШЪН В НС! Избърсаха пода на парламента с Цончо Ганев (ВИДЕО)
ГОРЕЩО В ПИК: Помните ли чалга легендата Пепа Секса? Вижте с какво тузарско ауди фучи из София (ПАПАРАШКИ СНИМКИ)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
1800 ентусиасти, маскирани като елфи и джуджета, ще се борят за рекордите на Гинес в София.
препоръчано
Целта е да бъде подобрено постижението на Тайланд с 1762 участника. Организаторите ще осигурят шапки и аксесоари за всички малки и големи участници в инициативата, пише БГНЕС.
Всички кандидати за елфи и джуджета ще участват и в специална томбола с 21 награди - велосипед и детски играчки.
Според изискванията на Гинес, за да бъде подобрен рекордът, трябва да се съберат над 1762 маскирани като елфи и джуджета на едно място за поне 5 минути.
Преброяването ще става по специална система с номерирани гривни, а събитието ще бъде удостоверено от нотариус, както и с фото и видео заснемане.


