BG EN

19 починали в Камбоджа от оризово вино менте

СВЕТЪТ ДНЕС

19 починали в Камбоджа от оризово вино менте

4872
на 13.12.2015
19 починали в Камбоджа от оризово вино менте

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Най-малко 19 души са починали и още 172 са попаднали в болница в провинция Кратех в Камбоджа след консумация на оризово вино менте, предаде АФП, позовавайки се на камбоджанското министерство на здравеопазването.

препоръчано

При лабораторни анализи в напитката е установено високо съдържание на метанол. През 2010 г. 17 камбоджанци починаха в провинция Кампонг Чам след консумация на вино, налято в бутилки от хербициди.

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
Шефът на Галъп Петко Петков пред ПИК TV: Само трипартийна коалиция ще може да излъчи правителство (ВИДЕО) Шефът на "Галъп" Петко Петков пред ПИК TV: Само трипартийна коалиция ще може да излъчи правителство (ВИДЕО)
ново
Днес: 13
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК