BG EN

19-годишен младеж пострада тежко при катастрофа във Варна

Инциденти

19-годишен младеж пострада тежко при катастрофа във Варна

11987
на 28.11.2019
19-годишен младеж пострада тежко при катастрофа във Варна
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Днес, около 15:30 часа, на бул. "Христо Ботев", в посока центъра, близо до автобусна спирка "Осми декември", е възникнало ПТП. 19-годишният водач на л.а. "Фолксваген" застига колона от автомобили, поради причини в процес на изясняване, губи контрол над МПС и се отклонява вдясно, където се блъска в престояващ там автомобил, след което се блъска в стълб. Вследствие на инцидента са пострадали двама души, пътуващи в автомобила. Един от тях (19 г.) е настанен в Реанимацията на МБАЛ "Св. Анна" с множество фрактури на таз и разкъсно-контузни рани. 

препоръчано

По случая е образувано досъдебно производство.

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
САМО В ПИК TV! Бившият зам.-кмет на София Иван Василев: Има доста проблеми в Продължаваме промяната. Лена не ми е давала нареждания, защото... (ВИДЕО) САМО В ПИК TV! Бившият зам.-кмет на София Иван Василев: Има доста проблеми в "Продължаваме промяната". Лена не ми е давала нареждания, защото... (ВИДЕО)
ново
Днес: 7
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК