ГОРЕЩО
Коя е най-красивата водеща, която ще отразява Световното по футбол - оказа се племенница на министър Милошев (СНИМКИ)
СЛЕД АРЕСТА НА "КАЛАШНИЦИТЕ": Скастриха Демерджиев, че МВР се превръща в посредствена фейк страница в социалните мрежи
Големият Васил Михайлов в ПИК и "Ретро": Отказах се от депутатската си заплата, политиката е мръсна работа
ИЗВЪНРЕДНО! Арестуваха подпалвача на колите пред посолството ни в Скопие
Шефът на СДВР Николай Пелтеков разкри пред ПИК TV разминава ли им се на известните, които карат дрогирани и пияни (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Екстремисти от неидентифицирана групировка са нахлули в два пътнически автобуса в Югозападен Пакистан и са убили най-малко 19 души, съобщава агенция "Фокус", позовавайки се на AFP.
„Нападателите са принудили автобусите да спрат, похитили са над двадесет от пасажерите и след това са убили най-малко 19 души“, заяви Исмаил Ибрахим, високопоставен представител от пакистанката провинция Белуджистан, където е извършен атентатът.
препоръчано
Двама адвокати загинаха в сблъсъци с полицията в Пакистан
5838
на 25.05.2015


