BG EN

19 партии пропуснаха да отчетат харчовете си по изборите

БЪЛГАРИЯ ДНЕС

19 партии пропуснаха да отчетат харчовете си по изборите

2581
на 15.04.2015
19 партии пропуснаха да отчетат харчовете си по изборите
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Не са подали годишни финансови отчети 19 партии, като от тях 9 партии към днешна дата вече са прекратени с решение на Софийски градски съд, съобщиха от Сметната палата. Сред партиите, пропуснали да отчетат колко са изхарчили, са Бирената и Другата България.

препоръчано

Останалите в списъка на Сметната палата са : България за всички, Българска национална екологична партия-Велико Търново, Българска партия бъдеще /БПД/, Българска средна класа, Български земеделски съюз, Граждански съюз спасение за Червен бряг, Движение Аз живея тук, Движение за европейска интеграция, Кой-компетентност, отговорност и истина, Либерален съюз нов избор.

Без отчетени средства са и Народняшка земеделска партия Никола Петков, Национално патриотично обединение, Общински съвет за Стара Загора, Родолюбие 2000, Сдружение за Бургас, Съюз региони.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 12 декември: Фалит дебне Близнаците, пари за Рибите САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 12 декември: Фалит дебне Близнаците, пари за Рибите
ПИК TV x
Виктор Димчев С ЕКШЪН АНАЛИЗ за ПИК TV: ГЕРБ и ДПС-Ново начало ще бъдат значим фактор и при следващи избори. ППДБ ще трябва да работят с тях (ВИДЕО) Виктор Димчев С ЕКШЪН АНАЛИЗ за ПИК TV: ГЕРБ и ДПС-Ново начало ще бъдат значим фактор и при следващи избори. ППДБ ще трябва да работят с тях (ВИДЕО)
ново
Днес: 5
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК