BG EN

2-годишно дете се натрови с хапчета в Благоевград

Инциденти

2-годишно дете се натрови с хапчета в Благоевград

3959
на 18.06.2013
2-годишно дете се натрови с хапчета в Благоевград
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Двегодишно момиченце беше прието по спешност в болница в Благоевград, след като се натрови с лекарства, съобщава struma.bg.

препоръчано

Малката Б. Николова от Добринище играела у дома. В един момент попаднала на лекарството "Ривотрин" и погълнала няколко таблетки.

Веднага след оказаната първа помощ момиченцето било транспортирано с линейка за Благоевград.

 

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ПИК TV! ФАКТИТЕ СА КАТЕГОРИЧНИ: Сградите в Баба Алино трябва да бъдат премахнати. Имаме пирамида от местна и национална оригархия. Проверяващите органи сега пълзят във вътрешността й (ВИДЕО) ПИК TV! ФАКТИТЕ СА КАТЕГОРИЧНИ: Сградите в Баба Алино трябва да бъдат премахнати. Имаме пирамида от местна и национална оригархия. Проверяващите органи сега пълзят във вътрешността й (ВИДЕО)
ново
Днес: 78
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК