BG EN

20 плажа у нас дебнат с мъртва хватка

ГОРЕЩО
ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Виктор Димчев: ППДБ си смениха дилъра, казва се Румен Радев. Готви се гражданска война с кръвопролития и жертви. Кандидатите на ГЕРБ за "Дондуков" 2 може да са само Христо Стоичков и Лили Иванова (ОБНОВЕНА) САМО В ПИК TV! Бащата на Сияна: Потресен съм, че съдът пусна срещу 5000 лв. убиеца на полицая Георги. Когато караш с 60 км над ограничението, това си е живо убийство (ВИДЕО) ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Недялко Недялков за публичното заличаване на Колтуклиева от ПП: Това е полумъжко деяние, найотициновщина. В момента Сорос изсипва огромни пари у нас, в Сърбия и в Унгария (ВИДЕО) ПИК TV! Адвокат Мария Петрова с остър коментар: Министрите на здравеопазването са все повече сламени човеци (ОБНОВЕНА) ГОРЕЩО В ПИК TV! Психологът д-р Ирена Соколова с експертен анализ - каква е психологията на тълпата и на поколението "Джен Зи": Поколенията са наречени със съответните имена заради родителската безпомощност (ВИДЕО)
ЧАС ПИК

20 плажа у нас дебнат с мъртва хватка

6381
на 21.07.2013
20 плажа у нас дебнат с  мъртва хватка
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

20 плажа дебнат със смъртоносна хватка туристите по морето след  Илинден, предупреждават от Водоспасителната служба., цитирани от "Телеграф".

препоръчано

В края на юли и началото на август все по-често започват да се образуват мъртви вълнения. Може да ги има дори при спокойна вода, стига 2-3 дни преди това да е имало водна буря.

Според един от спасителите Лаврентий Силов, експерт от Водоспасителната служба във Варна, най-опасно било около буните, където водата се завихря и при по-силно течение къпещите се се могат да бъдат завлечени.

На северното ни черноморие рискови са районите на "Кабакум", плажът пред хотел "Азалия" в "Св. Константин и Елена", както и на плажа до корабчето "Арабела" също в "Св. Константин и Елена",  южният плаж във Варна, плажовете на юг от Глата, Фичоза, Черноморец и нудитският плаж на  Камчия, твърди специалистът.

На юг са девет плажовете убийци. Опасна е северната част на плажа в Обзор, плажът на Иракли,  южната част наплажа в Слънчев бряг, северният плаж на Поморие, ивиците на къмпингите "Харманите" и  "Каваците" в Созопол, централният плаж в Приморско, плажовете в Синеморец и Ахтопол, заяви д-р Андрей Найденов- председател на Асоциацията на водните спасители.

Старите рибари пък от своя страна предупреждават, че Илинден идва с мъртва хватка. "Докато преброиш до пет, вълната те удря и след това де дърпа навътре. Все едно си в бързо течяща вода- няма излизане."

Сподели:
Бомба x
ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да не пътуват, Стрелците да обърнат внимание на семейството ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да не пътуват, Стрелците да обърнат внимание на семейството
ПИК TV x
ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Виктор Димчев: ППДБ си смениха дилъра, казва се Румен Радев. Готви се гражданска война с кръвопролития и жертви. Кандидатите на ГЕРБ за Дондуков 2 може да са само Христо Стоичков и Лили Иванова (ОБНОВЕНА) ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Виктор Димчев: ППДБ си смениха дилъра, казва се Румен Радев. Готви се гражданска война с кръвопролития и жертви. Кандидатите на ГЕРБ за "Дондуков" 2 може да са само Христо Стоичков и Лили Иванова (ОБНОВЕНА)
ново
Днес: 75
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК