ГОРЕЩО
ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Елена Йончева с остри думи след поредната провокация, дошла от Северна Македония: Извършителите трябва да бъдат подведени под отговорност (ВИДЕО)
ГОРЕЩО В ПИК TV! Евродепутатът Емил Радев: Схемите в "Баба Алино" са ставали под широко затворените очи на Благомир Коцев (ВИДЕО)
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Диана Дамянова с екшън коментар за президентските избори и мераците на Кандев и Христанов: Йотова ще е на балотаж с голяма преднина, ако бъде подкрепена от Радев (ВИДЕО)
ИЗНЕНАДВАЩО: ЕП не свали имунитета на Никола Минчев
ПИК TV! Мирослав Найденов: "Кошница с грижа" е добра инициатива, стига да не се изкривява по веригата и да го отнасят най-малките (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Еуфорията, завладяла Пловдив за историческия финал за Купата на България между Ботев (Пловдив) и Локомотив (Пловдив), е огромна. Цели 20 000 души ще пътуват за столицата, за да наблюдават най-важното дерби в историята на градското съперничество между "канарчетата" и "смърфовете".
препоръчано
Именно толкова билети се очаква да бъдат продадени от организаторите за мача на стадион "Васил Левски" още днес, след като тази сутрин над 19 000 билета вече имаха своите притежатели, съобщиха от Професионалната футболна лига. Това ще е рекорд за родния футбол за мач в неутрален за два тима град в новата история на футбола ни.
свързани новини
Ясен е реферът на финала за Купата на България
6841
на 13.05.2019
Истерия: Продадоха над 16 000 билета за финала за Купата между Ботев и Локомотив
12577
на 12.05.2019
Психолог ще работи с играчите на Локомотив (Пловдив) преди финала за Купата
8311
на 11.05.2019
Кметът на Пловдив покани Борисов на финала за купата
12618
на 07.05.2019


