ГОРЕЩО
Стана ясно кога се е върнал във Варна Олег Невзоров - полицията го разпитва
ЗАРАДИ 81 МИЛИОНА ЛЕВА: Калин Стоянов даде Демерджиев на главния прокурор
Радев посрещна Кристалина Георгиева в Министерски съвет - сподели й какви са приоритетите на кабинета
ГОРЕЩО В ПИК: Делян Добрев официално поиска да бъде освободен като депутат
СТАВА НАПЕЧЕНО: Благомир Коцев трепери - собственикът на КУБ корпорация е във Варна
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Звено на жандармерията с 20 униформени служители ще се включи в опазването на тазгодишната черешова кампания в Кюстендилския регион. Жандармерията охранява беритбата и изкупуването на плодовете за четвърта година, съобщава БНР.
препоръчано
За сравнение - през 2008 година е имало регистрирани 126 престъпления, свързани с беритбата на череши, а за миналата година, когато към охранителните екипи са били включени служители на жандармерията, е станала само една кражба. Екипите ще използват и уреди за нощно наблюдение.
Беритбата на черешите в Кюстендилско се очаква да започне с ранните сортове през предстоящия уикенд.
Кърлежи тормозят варненци, регистрираха и случай на Ку-треска
4264
преди 56 минути
Огнище на шарка по дребните преживни животни пламна в Първомай
4867
преди 4 часа


