BG EN

21-годишно момиче едва не умря във фитнес залата

СВЕТЪТ ДНЕС

21-годишно момиче едва не умря във фитнес залата

29537
на 10.01.2020
21-годишно момиче едва не умря във фитнес залата
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

21-годишна австралийка претърпя инфаркт, докато тренира на един от уредите във фитнес зала в малко градче в щата Куинсленд.

препоръчано

Една от охранителните камери във фитнеса е заснела как момичето в един момент колабира и пада на земята. Клиентите в залата веднага се притичват да окажат помощ на момичето и в този момент осъзнават, че не диша и няма пулс.

За невероятен късмет собственикът на фитнес залата успява бързо да намери дефибрилатор и да спаси живота ѝ до пристигането на лекарски екип. 21-годишната Емили Кънтер, както се казва момичето, е откарана в местната болница в кома, в която остава три дни. В лечебното заведение тя претърпява сърдечна операция.

За щастие Кънтер се е възстановила сравнително бързо, но в резултат от направените в болницата изследвания е установила, че страда рядко заболяване - т.нар. Синдром Бланд-Уайт-Гарланд, при който става дума за рядък вроден дефект, характеризиращ се с аномален произход на една от коронарните артерии. Лекарите са препоръчали на Кънтер да намали значително упражненията във фитнеса и да не натоварва сърцето си.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата неделя на декември: Девите да внимават с кого общуват, подводни камъни за Водолея САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата неделя на декември: Девите да внимават с кого общуват, подводни камъни за Водолея
ПИК TV x
Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО) Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО)
ново
Днес: 34
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК