ГОРЕЩО
Ето го кемпера, в който намериха мъртви Ивайло Калушев и двамата младежи (СНИМКА)
Идеален подарък за „Св. Валентин“ от Vivacom: Специални онлайн отстъпки за сгъваемите смартфони на Samsung
Пет неща, които можем да правим в Кортина д'Ампецо (СНИМКИ)
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Прокуратурата и МВР пуснаха ШОКИРАЩИ КЛИПОВЕ от охранителни камери - Ивайло Калушев не е убиецът на тримата в хижа "Петрохан" (ВИДЕО)
КРАЙ НА ИЗМИСЛИЦИТЕ! Мотористи заснели овчаря, който откри кемпера с труповете на Калушев, Златков и 15-годишния Макулев (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
21-годишен мъж е самокатастрофирал в крайпътно дърво заради несъобразена скорост. Това съобщиха за Агенция „Фокус” от пресцентърът на МВР.
препоръчано
Около 22:30 часа е получен сигнал в полицията за катастрофа. При проверка на екип е установено, че лек автомобил с марка „Опел”, управляван от мъж с инициали А. И. поради движение с несъобразена скорост, губи контрол над автомобила и катастрофира.
След което е откаран в болница. По-късно той е освободен за домашно лечение.


