ГОРЕЩО
Локомотив София може да отмъкне нещо от Левски
ГОРЕЩА ТЕМА! Експерт разкрива истината за цените на горивата: В Европа растат и ще продължат да растат
СЛЪНЦЕТО пробива облаците, но дъжд с гръмотевици следобед не е изключен над планините, а и над морето (КАРТИ)
ОСТРИ РЕАКЦИИ: Не е нормално всички да борим комплексите си с ботокс като Константин Проданов и да се мислим за големи красавци
Тежко му на Радев с такава улична банда
Региони
22 744 пенсионери в Смолянско ще получат по 40 лева великденски добавки към пенсиите си
11162
на 25.03.2016
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
22 744 пенсионери от област Смолян ще получат великденски добавки в размер на 40 лева. Това каза Валентин Гаджев, директор на НОИ – Смолян.
препоръчано
По думите му, пенсионерите в областта към този момент са 37 290 и право на великденска добавка имат хората, които получават пенсия под 300 лева.
„Сумите за великденските пенсии ще бъдат преведени по сметки на пенсионерите, които ги получават по банков път, а изплащането в пощенските станции ще бъде извършено според график, обявен във всяка пощенска станция за месец април, или всички до Великден ще са получили своите добавки и пенсии”, добави още Гаджев.
свързани новини
Мамят пенсионери с нов вид измама в Бургас
12089
на 12.03.2016
Възрастен мъж загина при пожар в гараж в Голямо Дряново
4545
преди 1 часа
НАШЕСТВИЕ: Лисици бродят из София
6599
преди 1 часа
Огнище на шарка по овцете и козите откриха във ферма край Пловдив
9828
преди 15 часа


