ГОРЕЩО
Калин Стоянов скочи на Демерджиев: Не се справя с МВР! Време е да свали розовите очила и да спре с празните приказки
Нов сценарий за КРАЯ НА СВЕТА: Учени взривяват досегашните теории за огнения апокалипсис
ГОРЕЩА ТЕМА! Топ експерт посочи всички СИЛНИ и СЛАБИ страни на бюджета на правителството (СНИМКА)
Евгений Михайлов гневно: Само ДПС ли доби смелост да се противопостави на идеята за закриването на Комисията по досиетата?
СКАНДАЛНО: Потъващата БСП се лепна за Йотова в битката за „Дондуков“ 2
Животът днес
22 кучета от приюти в София заминаха при германските си осиновители
13111
на 15.02.2020
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Екипът на „Екоравновесие“, представители на германската неправителствена организация „Щройнерхилфе Булгариен“ и доброволци изпратиха днес 22 кучета при новите им осиновители в Германия, съобщиха от пресцентъра на общината.
Това са и първите кучета за тази година, които тръгват към новите си домове по Споразумение между Столичната община и неправителстевната организация.
Кучетата пътуват със специално оборудван автомобил за транспорт на животни на „Екоравновесие“ до град Антрифтал, където ще ги посрещнат новите им семейства.
От 31 юли 2019 г. до сега 43 кучета са намерили нов дом в Германия.
препоръчано
свързани новини
София ще прибере в приюти още 1100 бездомни кучета
7435
на 04.01.2014
1650 кучета чакат стопанин в столичните приюти
8174
на 08.08.2018


