BG EN

22 страни в коалиция срещу "Ислямска държава"

СВЕТЪТ ДНЕС

22 страни в коалиция срещу "Ислямска държава"

4030
на 22.01.2015
22 страни в коалиция срещу Ислямска държава
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Международната общност в опит да се справи с растящата заплаха от радикалния ислямизъм. Представители на 22 страни се събират в Лондон, за да обсъдят глобалните усилия за справяне със заплахата от „Ислямска държава”.

препоръчано

Западът създава коалиция срещу „Ислямска държава”. От разговорите на първите дипломати на 22 страни в Лондон се очакват решения за начина, по който ще се противодейства джихадистката заплаха. Това е първата такава среща след атентатите във Франция, информира Нова телевизия.

„Причината за тази среща е нашето желание да чуем съвета и мнението на всички в коалицията. Трябва да обсъдим нашите слабости и какво бихме могли да подобрим в действията си срещу „Ислямска държава”, обяви държавният секретар на САЩ Джон Кери.

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
САМО В ПИК TV! Разпада ли се Промяната във Варна? Журналистката Наталия Господинова: Цялата организация е създадена от приятелски и роднински кръгове около семейство Лорер и ресторант Хоризонт“ (ВИДЕО) САМО В ПИК TV! Разпада ли се "Промяната" във Варна? Журналистката Наталия Господинова: Цялата организация е създадена от приятелски и роднински кръгове около семейство Лорер и ресторант "Хоризонт“ (ВИДЕО)
ново
Днес: 5
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК