ГОРЕЩО
Докато МВР министърът пише статуси във Фейсбук и обикаля медиите - ръст в броя на жертвите на пътя
Слави с УДАР срещу Демерджиев: Криете се зад прокуратурата - обществото чака отговори за случая "Петрохан", а не оправдания
ХОЛИВУД ПО БЪЛГАРСКИ! Дачков зачеркна новите "звезди" Гюров и Кандев: Пълен кич и потрес - произвеждат се абсолютно посредствени хора в супергерои
Откъде-накъде Пенчо от Горно Камарци слюноотделя за трилиона на Илон Мъск?!
Бившият министър Даниела Везиева с ЕКШЪН КОМЕНТАР за състоянието на държавната хазна
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
23-годишна пловдивчанка скочи от втория етаж на жилищна кооперация в Пловдив, съобщиха от пресцентъра на Областната дирекция на МВР, цитирани от Дарик радио.
Сигналът за намерено младо момиче в безпомощно състояние на бул. „Христо Ботев“ до Военна болница, е подаден в 20,45 минути снощи. Установено е, че девойката е полетяла от втория етаж.
Няма данни за следи от насилие, затова основната версия е опит за самоубийство, коментираха от полицията.
Момичето е настанено за лечение в УМБАЛ „Св. Георги“. По първоначални данни, състоянието й е стабилно.
Очаквайте подробности!
препоръчано
Юноша, прекарал 3 години в затвор без обвинение, се самоуби
5268
на 09.06.2015


