ГОРЕЩО
АНАЛИЗАТОРИ: Сарафов постъпи така, както трябва да се постъпи. Всичко, което каза, е на път да се потвърди
Арестуваха бивш шеф в ЦСКА и световен шампион по борба след катастрофа
НЕ ПРИБИРАЙТЕ ЧАДЪРИТЕ: Облачно, дъждовно и ветровито през целия ден (КАРТА)
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Цветанка Андреева с екшън анализ: Радев ще изсмуче електората на МЕЧ. Нека ППДБ обяснят за паралелната власт и зависимостите си по случая "Петрохан" (ВИДЕО)
САМО В ПИК TV! Виктор Димчев: Васил Терзиев си призна, че е ходил на Петрохан и се е забавлявал. Такова място за "забавление" има и в близост до къщата на Кирил Петков на "Корал" (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Най-малко двадесет и трима души са приети в болница след изтичане на метан от фабрика в района на град Бейхай, който се намира в южната част на Китай, предаде агенция "Фокус", позовавайки се на Синхуа.
препоръчано
Всички пострадали са жители на близките села. Властите в региона са започнали разследване за установяване на причините за инцидента.
Метан изтече в Смолян, спряха движението и тока в района
7475
на 13.10.2014


