ГОРЕЩО
ВРЕМЕТО СЕ ОБРЪЩА: Застудява, силен вятър брули половин България - 20 области с предупредителен жълт код (КАРТИ)
Александър Йорданов за Джиро-то: Видяхме европейска България. Всичко започна от правителството на Росен Желязков
НА ИЗПРОВОДЯК: След екскурзионното в Щатите Дечев и Кандев "кацнаха" в Чеканчево: Узо-музо и... това-онова
ГОРЕЩО В ПИК TV! Бившият социален министър Христина Христова с експертен коментар: Първите крачки на новите управляващи са полезни (ВИДЕО)
САМО В ПИК ТV! Даниела Везиева с екшън коментар за мерките срещу високите цени на "Прогресивна България": Очакваме нормалност и предвидимост, умори ни влизането от шок в шок (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Броят на жертвите на частичното срутване на три жилищни сгради в мароканския град Казабланка достигна 23, предаде ИТАР-ТАСС, като се позова на властите.
Досега спасители са извадили телата на 15 загинали, 60 човека са ранени.
Причините за злополуката остават неизвестни, но според очевидци срутването може да се дължи на неразрешени ремонтни дейности на ниските етажи и некачествено строителство.
Срутването стана в петък, а властите наредиха останалите без покрив хора да бъдат приютени в места за временно настаняване.
препоръчано
ВЯРА: Честваме света Гликерия и чудесно повярвал в Христос войник
8472
преди 1 часа
Кабинетът "Радев" се събира на първото си редовно заседание
7775
преди 1 часа


