ГОРЕЩО
Известен адвокат ПОКАЗА откровените глупости за бройката на протестиращите и как Манол Пейков, Асен Василев и Белобрадова трансформират геометрията
БЪРЗИ МИСЛИ ЗА ПРОТЕСТА: 50% концерт и 50% митинг. Който сее ветрове, жъне бури и прокуратури
ТЕЖКИ ВРЕМЕНА! От ИТН след хвърлената оставка на кабинета: Бащите на хаоса са Асен Василев, Ивайло Мирчев, Радостин Василев, Костадин Костадинов и Ивелин Михайлов (ВИДЕО)
ПЪРВО В ПИК TV! Борисов проговори: Настоях за оставката днес, за да не ни заличат. Утре ще е първа точка в парламента. Няма да има никакво преформатиране (ВИДЕО)
Последни седмици за изгодна продажба на земя!
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
23-годишният С.Михайлов от Каменар ще плаща 150 лева глоба заради отправяне на обиди и нецензурни думи към полицаи.
Вчера, около 15.45 часа униформени от Второ Районно полицейско управление пристигнали в селото заедно с екип на Спешен център, след постъпил сигнал за оказване на медицинска помощ на родственица на Михайлов, пише vartna.utre.bg.
Пред множество присъстващи свидетели младежът се държал неприлично и отправял обидни изрази към униформените служители. Съставен му е акт за дребно хулиганство.
препоръчано
Днес пред съда Михайлов съжали за постъпката си. Решението на Районния съд подлежи на обжалване в 24-часов срок.


