ГОРЕЩО
СКАНДАЛНО ВИДЕО: Хванаха в лъжа новия любимец на Асен Василев. Владислав Панев се чуди как да скрие познанството си с педофилската секта от "Петрохан"
ЕДИНСТВЕНО В ПИК! Георги Марков БЕЗПОЩАДЕН: Христо Иванов разгроми Конституцията! Радев не трябва да пуска партизаните на Сорос от ППДБ във властта
"ВРЕМЕ Е ЗА БОЛЕЗНЕНАТА ИСТИНА"! Младите в ГЕРБ се вдигнаха на бунт срещу старите - изпратиха кърваво писмо
Константин Мишев НАПРАВИ ЗА СМЯХ Кандев: Някакъв Картоф плашил главния секретар на МВР - за малко да го объркам с Компира от Самоков. А то имало разлика между картоф и компир
Доц. Буруджиева посочи единствения проблем, който може да се появи със старта на Народното събрание
СВЕТЪТ ДНЕС
23 млрд. долара загуби отчете националната банка на Швейцария за 2015 година
7803
на 08.01.2016
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Загубите на Националната банка на Швейцария през 2015 г. са достигнали 23 млрд. долара в резултат на показването на курса на националната валута, предаде RNS. Според оповестена от банката информация, това е резултат и от преоценката на валутните резерви на Швейцария.
препоръчано
Предишната рекордна загуба на банката е от 2010 г., когато се решава въпроса за реструктурирането на дълговете на Гърция. Тогава банката отчете годишни загуби в размер на 20,8 млрд. франка.


