ГОРЕЩО
АЛО, ТЕРЗИЕВ: Пропадна асфалтът край строежа на метрото в “Слатина"
ГОРЕЩА ТЕМА! Остриета на ГЕРБ разобличиха Радев за поканата за Съвета за мир: Истината пристигна по дипломатически път. Лъжата - по политически
ХИТ! Жестока гавра със сутрешните блокове заради истерията им по Радев
ЛЪЖА ИЛИ ИСТИНА? Руски медии знаели 3 часа по-рано за оставката на Румен Радев (СНИМКИ)
САГАТА СЕ РАЗГАРЯ! Съюзът на съдиите с подъл ход в услуга на ППДБ, докато КС образува дело за отмяна на поправката „Анти Сарафов“
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
В беларуския хокеен отбор Неман са регистрирани 23-има заболели с коронавирус, съобщи тв каналът NEXTA.
препоръчано
Първите положителни тестове за са направени на финландските играчи Валтери Хиетанен, Йонас Хури, Сами Йекунен и Тимо Хилтунен при завръщането им в Хелзинки на 13 април.
След това с вируса са диагностицирани още двама играчи от мъжкия състав, както и 17 души от дубъла и юношеския състав.
Беларус е една от държавите с най-либерални мерки спрямо пандемията от коронавирус, като това е единствената страна в Европа, в която продължават да се играят мачове от вътрешното футболно първенство.
свързани новини
Вицепрезидентът на Барса заразен с коронавирус
6487
на 04.04.2020
НЕПРИЯТНО: Спортен ръководител заразен с COVID-19
21845
на 26.03.2020
Първи заразен с коронавируса футболист в Испания
11304
на 15.03.2020


