BG EN

230 пострадали от поледицата са минали през „Пирогов”

ЧАС ПИК

230 пострадали от поледицата са минали през „Пирогов”

7288
на 20.01.2016
230 пострадали от поледицата са минали през „Пирогов”
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Над 230 пострадали на снега и леда потърсиха помощ в Спешното на „Пирогов”, а 30 се наложи да останат в болницата. Данните са за последнто денонощие и днес, до късния следобед. Сред пострадалите има и над 30 деца, съобщиха от здравното заведение. Най-често възрастните са със счупване в областта на глезените и ръцете. При децата преобладават фрактурите на ръцете в областта на китката. Лекарите напомнят на хората да носят топли обувки, с добри подметки, които дават стабилност при ходене. Ако е възможно, възрастните хора да не излизат.

препоръчано
Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за Деня на студентите: Стрелецът да внимава с щедростта, неочаквани пари за Водолея САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за Деня на студентите: Стрелецът да внимава с щедростта, неочаквани пари за Водолея
ПИК TV x
Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО) Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО)
ново
Днес: 3
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК