ГОРЕЩО
НОВО РАЗКРИТИЕ: Стомасите на починалите мъже в хижа „Петрохан“ са били празни, което подкрепя версия за...
Ето как изглежда опожарената хижа „Петрохан“ днес (СНИМКИ)
СУПЕР ЕКШЪН! ПИК TV развали рахата на Кокорчо - лидерът на "Промяната" беснее: Откъде знаете, че има педофилски скандал на Петрохан? Това са внушения (ВИДЕО)
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК! Съдебни лекари останали шокирани, след като отворили телата на Калушев, Златков и Макулев - тримата 10 дни яли само сурови ядки, не са пили дори и вода
ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ! Резултатите от аутопсиите на телата в кемпера при Околчица потвърдиха разкритието на ПИК - Калушев гръмнал Николай и Александър и се самоубил
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
24 метра в секунда е скоростта на вятъра в Сливен, съобщи "Фокус".
препоръчано
Вятърът е пулсиращ и ще продължи през целия ден. Жълт код за силен вятър е обявен за всички 28 области на страната, сочи справка на сайта на Националния институт по метеорология и хидрология към БАН.
Ще духа умерен и силен вятър от запад-северозапад със средна скорост 10-15 м/сек. и пориви до 20-25 м/сек.
Над планините ще бъде доста ветровито.
Най-голямата игрална зала на inbet отвори врати в Добрич
10259
преди 9 часа
Започва разширяването на третия лъч на софийското метро
34661
преди 14 часа
ПРОБЛЕМ: Няма места в Центъра за временно настаняване в Пловдив
8873
преди 15 часа
Обследват опасни свлачища в община Неделино
6352
преди 16 часа


