ГОРЕЩО
Болезнени думи за краха на "Исторически парк": Ивелин Михайлов обещаваше на инвеститорите Дисниленд с мирис на босилек и история, а им даде бетонен макет с привкус на финансова пирамида
Стана ясно кога се е върнал във Варна Олег Невзоров - полицията го разпитва
ЗАРАДИ 81 МИЛИОНА ЛЕВА: Калин Стоянов даде Демерджиев на главния прокурор
Радев посрещна Кристалина Георгиева в Министерски съвет - сподели й какви са приоритетите на кабинета
ГОРЕЩО В ПИК: Делян Добрев официално поиска да бъде освободен като депутат
Други спортове
24 тима от НХЛ пристигнаха в Торонто и Едмънтън за участие в плейофите за Купа „Стенли”
20662
на 28.07.2020
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
24 тима от Националната хокейна лига (НХЛ) на Съединените щати и Канада пристигнаха в Торонто и Едмънтън за участие в плейофите за Купа „Стенли”, съобщава сайтът на Лигата.
препоръчано
Според информацията, първи са пристигнали хокеистите на Монреал Канедиънс, които са използвали два клубни автобуса, за да се спазва социалната дистанция. Освен това всички играчи и хората от щаба са били с предпазни маски.
Мачовете от плейофите стартират на 1 август.
Всеки ден всички хокеисти ще са задължени да дават тестове за коронавирус.
Превод и редакция: ПИК
30 играчи от тимове от НХЛ с положителни тестове за коронавирус
14924
на 14.07.2020
Шестима играчи от тимове от НХЛ отказаха участие след подновяването на сезон
12975
на 12.07.2020
11 хокеисти от тимове от НХЛ с положителни тестове за коронавирус
9280
на 20.06.2020


