BG EN

25 г. затвор за убиеца на хубавата Мария

Темида

25 г. затвор за убиеца на хубавата Мария

2913
на 05.03.2013
25 г. затвор за убиеца на хубавата Мария
Автор:   Явор Белчев
25 години затвор получи бившият полицай Михаил Менашки за убийството на Мария Златанов. Това присъди Бургаският окръжен съд. Извергът наръга 7 пъти с 25—сантиметров нож младата жена на 3 септември м.г. в Слънчев бряг пред хотел „Гларус”, съобщи Флагман. Убиецът ще трябва да плати 150 000 лева кръвнина на бащата на Мария – Максим Златанов, също така трябва да му изплати и разходите по погребението на дъщеря му от 2000 лева. Съдът присъди Менашки да даде и 20 000 лева на гаджето на Мария – Симеон Куминков, който също пострада във фаталната нощ. 19-годишният младеж обаче се размина с едно намушкване. Делото протече по съкратената процедура, тъй като Менашки призна вината си. Двете страни могат да обжалват в 14 дневен срок пред Апелативният съд в Бургас.
препоръчано
Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 21 декември: Близнаците и Везните да чакат пари, Рибите да не пътуват САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 21 декември: Близнаците и Везните да чакат пари, Рибите да не пътуват
ПИК TV x
СКАНДАЛНО РАЗКРИТИЕ! Хора на ген. Атанасов искали да сготвят Слави с наркотици (ВИДЕО) СКАНДАЛНО РАЗКРИТИЕ! Хора на ген. Атанасов искали да сготвят Слави с наркотици (ВИДЕО)
ново
Днес: 40
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК