BG EN

26-годишен е с опасност за живота след побой

ЧАС ПИК

26-годишен е с опасност за живота след побой

6252
на 13.01.2014
26-годишен е с опасност за живота след побой
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Млад мъж от Разград е с опасност за живота след побой. Той е настанен във варненската болница "Св. Анна" с контузия на главата и мозъка, съобщи Дарик.

Инцидентът е станал в събота на ул. "Хан Маламир" в морския град. 26-годишният разградчанин се скарал с друг мъж, който му посегнал. При падането пострадалият ударил главата си в земята.

Нападателят е установен от полицията. Той е на 28 години и живее в село Нова шипка. Няма предишни присъди. По случая е образувано досъдебно производство.

В същото време 33-годишен варненец е арестуван заради побой на 20-годишната жена, с която живеел на семейни начала в Аксаково. След като пребил половинката си и я заплашил с нож, мъжът взел дъщеря й и се е отправил в неизвестна посока. Час по-късно бил открит от служителите на реда в общия им дом. Майката и детето са настанени в кризисен център.

препоръчано
Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
САМО В ПИК TV! Колтуклиева взриви брифинга на ГЕРБ - вижте как хубаво подреди Борисов, Дончев, Рая и Теменужка (ВИДЕО) САМО В ПИК TV! Колтуклиева взриви брифинга на ГЕРБ - вижте как хубаво подреди Борисов, Дончев, Рая и Теменужка (ВИДЕО)
ново
Днес: 42
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК