ГОРЕЩО
ПАРОДИЯ: Денков тропа с крак пред Доцова, не изпратила с аплодисменти Тик-Ток-актьорите на Гюров
МЪКА: Как ще живеем без кинопремиер?
ГАВРА НА ИЗПРОВОДЯК! Кабинетът "Гюров" прехвърлил 1 300 000 евро от МЗ към БАБХ. Нерде комарите, нерде здравето на хората!
СТУДЕН ДУШ: Кабинетът "Радев" попари Бербатов, министерският пост пак му се изплъзна
Станчо Станев става и.д. председател на ДАНС
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
26-годишен работник на строителен обект е починал по време на строеж на подпорна стена в село Крайна, община Неделино. Това съобщиха от Инспекцията по труда в Смолян.
препоръчано
Причините за смъртния случай се изясняват. По предварителни данни младият мъж е колабирал в резултат на високите температури.
На работника му прилошало внезапно и се строполил. Колеги се опитали да му окажат първа помощ, но безуспешно.
свързани новини
200-килограмов чувал премаза работник
8937
на 08.07.2015
Екипът на Спешна медицинска помощ констатирал смъртта, информират от Центъра за спешна медицинска помощ в Смолян.
Мъжът е имал високо кръвно и се предполага, че е колабирал заради жегата. Назначена е аутопсия. На обекта се извършва проверка от Инспекцията по труда.
МЪКА: Как ще живеем без кинопремиер?
148221
преди 2 часа
ХИ-ХИ С ТАТИ: Васил Терзиев 200 евро ги няма за нищо (ВИДЕО)
51082
преди 4 часа


