ГОРЕЩО
Шефът на инцийците от касапницата в София ПРОГОВОРИ: Дошли са от 5 хиляди километра, за да изкарват прехраната си - те са мое семейство
Дара с ИСКРЕНИ ПРИЗНАНИЯ: Работих с терапевт преди Евровизия - искам да имам деца и да съм здрава
Пийт Хегсет предупреди, че Европа е изправена пред "нашествие“ на опасни идеологии - замеси и България
ПОСЛЕДНИ ПОДРОБНОСТИ за състоянието на българския полицай, прострелян в САЩ
Последната любов на Любен Дилов-син с РАЗТЪРСВАЩА ИЗПОВЕД: Не знам дали ще се науча да говоря за теб в минало време (СНИМКИ)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
27-годишен строителен работник е с опасност за живота след трудова злополука в Русе, съобщава БНТ.
препоръчано
Младежът е работел по покрива на хале в квартал „Средна кула“, когато по неясни все още причини пада от високо и се наранява тежко.
По случая е образувано досъдебно производство, което да установи причините за злополуката, докато междувременно лекарите се борят за живота на човека.
Инспекцията по труда е установила, че той има трудов договор с фирмата, която е наета за ремонта, но за сега не е ясно дали са спазени всички безопасни условия на труд.
20-годишен пострада при трудов инцидент в автосервиз
8560
на 23.07.2015
Трудов инцидент! Работник от ВМЗ-Сопот падна във вана с химикали
11404
на 15.12.2015
ТРУДОВ ИНЦИДЕНТ! Машина захапа ръката на работник
11255
на 24.11.2016
ТРУДОВ ИНЦИДЕНТ! Строителен работник падна от 3 метра и почина
20149
на 12.06.2017


