ГОРЕЩО
НЕ ВИ ЛИ Е СРАМ?! Лъсна поредното сигурно доказателство, че "педо*илската партийна ППДБ секта са се изпраскали и застреляли..."
Радев готви големи промени с министерствата
ГОРЧИВА ИСТИНА! Асим Адемов със съвет към Борисов: Ето как да разбере истинското състояние на ГЕРБ...
Георги Марков НЕУДЪРЖИМ пред ПИК: България не може никога да прогресира с медиите на Сорос. Очаквам Радев да се заеме с темата
Ексклузивно! Според оперативна информация от ГДБОП зад заловената нарко оранжерия край Кюстендил стои Даниел Стефанов-Дъмпела
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
28 деца са били осиновени в Ямболска област през миналата година, сочи справка на Регионалната дирекция за социално подпомагане – Ямбол, предаде Радио „Фокус”.
препоръчано
От тях 17 са намерили семейство в България, а 11 са с международно осиновяване. Настанените в приемни семейства деца към края на миналата година са 23, а регистрираните приемни семейства са общо 24 за цялата Ямболска област. Няма нито един случай на разсиновяване. Осиновените деца са в различна възрастова група, като най-много са тези до три години.
За да бъде осиновено едно българче в чужбина, то първо получава три пъти отказ от осиновители от страната.


