ГОРЕЩО
Сравниха със земята бившия министър Емил Дечев заради тв изцепка: Явно така и не е разбрал какво прави в МВР
САМО В ПИК! Бившият министър Даниела Везиева с ТОП АНАЛИЗ - ще овладее ли правителството свръхдефицита и какви трябва да са следващите стъпки
СКАНДАЛ ТРЕСЕ ВАРНА! Кметът Коцев изрита заместника си Илия Коев. И си присвои ресорите му
ХРАБРЕЦ: Раненият български полицай - герой в две държави
Писателят Христо Стоянов ИЗБУХНА: Гнус ме е от тебе, Мариян Бачев!
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Само 3,2% от селата имат канализация, а една трета от градовете ни са на септични ями. Затова 63% от предвидените 11,5 млрд. лв. за инвестиции във ВиК сектора между 2014-2020 г. ще бъдат за канализация. Останалите 37% ще са за водоснабдяване. Това стана ясно по време на семинар за реформата на водния сектор, на който присъства министърът на регионалното развитие Десислава Терзиева.
препоръчано
98% от хората у нас имат достъп до питейна вода, сочат данните на МРРБ. Проблем обаче е пречистването - близо 2 милиона души нямат достъп до подобни системи.
Терзиева не се нае с коментар дали приемането на мораториум върху премахването на незаконните постройки би довело до узаконяването им.


