ГОРЕЩО
Спешна среща при Радев заради пътната безопасност у нас
ИЗВЪНРЕДНО: Георги Кандев напуска МВР
ШИЗОФРЕНИЯ В ЕФИР: Вижте лъжите на Благомир Коцев по казуса "Баба Алино"
ИНТРИГА В ДСБ: Радан Кънев си знае своето - отказа подадената ръка от ген. Атанасов
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК! "Калашниците" използвали междуградски автобуси, за да разкарват проститутки? (СНИМКА)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Легендата на Ювентус Алесандро Дел Пиеро е бил приет в болница в Лос Анджелис. Бившият италиански национал страда от камъни в бъбреците.
препоръчано
"Още не мога да повярвам, че нещо, което е само 3 милиметра, може да боли толкова много", написа под своя снимка от болничното заведение Дел Пиеро.
Някои от феновете на световния шампион от Мондиал 2006 се притесниха, че на снимките в социалните социалните мрежи той е с маска, но бързо бяха успокоени от самия него, че не е заразен с коронавирус, а просто спазва предпазните мерки.
Дел Пиеро прекрати кариерата си през 2015 година и оттогава работи като футболен анализатор за Sky Sport Italia, напомня "Гонг".
свързани новини
Дел Пиеро готов да си плати, за да тренира с Меси
9075
на 07.08.2018
Група L на Мондиал 2026: Англия пак тръгва с големи претенции
2412
преди 24 минути
ЛОША ПРОГНОЗА: Буреносно начало на Световното първенство
7011
преди 1 часа
ЗА МИЛИОНИ: Славия продава Балов на европейски шампион
8804
преди 3 часа
Група K на Мондиал 2026: Последният поход на Роналдо
13311
на 07.06.2026


