ГОРЕЩО
"КРЪВ И ЧЕСТ" ПОД ТЕПЕТАТА: Кои са неонацистите, попаднали в полезрението на ДАНС
Нови мерки за сигурност в Пловдив след убийството на Георги Кузев
Разбиха свърталище на неонацисти в Пловдив: 16 са задържани, свързани са с групата от жестокото убийство
СЛЪНЦЕТО НАПИЧА! Не чакайте дъжд, ако ви засенчат облаци, още е ветровито (КАРТИ)
ЕКСПЕРТЕН АНАЛИЗ: Ще проработи ли справедливата цена при храните?
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Рецидивист от Кърджали ще лежи зад решетките цели 30 месеца, след като беше осъден за кражбата на 1 лев.
препоръчано
Магистратите осъдиха мъжа, който е добре познат на правоохранителните органи, и на 10 месеца „лишаване от свобода" за задигнат анорак на стойност 31 лева и 50 стотинки.
Споре добвинението неграмотният Г.И. обрал приятеля си В.А. на 25 юли тази година. Преди това обаче го набил, като не му спестил шамарите и ритниците. След това му отмъкнал и единственото левче в джоба му, съобщава 24rodopi.com.
Тежкото съдебно минало и предишни присъди на Г.И. му гарантираха сигурни 2 години и половина зад решетките, където да има възможност да премисли нещата и евентуално да се поправи.
СЛЕД КРАЯ НА ДВОЙНИТЕ ЦЕНИ ЛЕВ-ЕВРО: Има ли поскъпване за седмица
7471
преди 54 минути
ГОРЕЩО В ПИК: Човек на ППДБ замесен в аферата с неонацистите в Пловдив?
72698
преди 1 часа
СЛЕД УБИЙСТВОТО В ПЛОВДИВ: Министър Ефремова свиква спешно социалните служби
16208
преди 4 часа


