ГОРЕЩО
ЕКСКЛУЗИВНО: Мъж е задържан във връзка с тройното убийство на хижа "Петрохан", издирват 16-годишно момче
САМО В ПИК! Атанас Русев ПРОГОВОРИ за познанството си с разстреляните в хижа "Петрохан": Не съм чувал Калушев от 10 години. Най-вероятната версия е за… (СНИМКИ)
НАДВИСВАТ ОБЛАЦИ! Мъглите от сутринта ще преминават в дъжд, над 2000 метра - в сняг (КАРТИ)
Харизанов ПОДРЕДИ ПЪЗЕЛА за служебен премиер: Ето между кого ще се колебае Йотова
ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Проф. Йонко Мермерски: Няма скандал с Гренландия, тя трябва да е управлявана от САЩ за защита от Путин и Китай, вижте кой е летял с "Лолита експрес" на Епстийн... (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Около 30 души малко след 8.00ч завардиха входовете към Областната управа във Варна. Te се опитаха да блокират идващите на работа служители, но не се стигна до сблъсъци. Протестиращите искат оставката на правителството на Пламен Орешарски, подкрепяно от БСП, ДПС и „Атака“.
препоръчано
Митингът показа разочарованието си и от ниската изборна активност за кметския вот във Варна в неделя. Хората поискаха от съгражданите си да се събудят и да бъдат по-ангажирани с политическото управление на общината.


